Intimissimi’den Yeni, Eşsiz ve Doğal Bir Elyaf: Silk–Cotton

Intimissimi, ikonikleşmiş Ultralight with Cashmere koleksiyonundan ilham alarak tasarladığı doğal ve eşsiz yeni materyelini sunmaktan gurur duyar.

Intimissimi’den Yeni, Eşsiz ve Doğal Bir Elyaf: Silk–Cotton Intimissimi’den Yeni, Eşsiz ve Doğal Bir Elyaf: Silk–Cotton Pinterest


 

Intimissimi’nin İlkbahar-yaz 2021 koleksiyonunun bir parçası olan Silk-Cotton kapsül koleksiyonu eşsiz parçalardan oluşuyor. Günlük yaşamın her anına uygun parçalardan oluşan Silk-Cotton koleksiyonu her tarza uygunluğu ve eşsiz materyel kullanımı ile öne çıkıyor.

Rahatlığınız ön plana konularak tasarlanan bu parçalar nötr bir renk paleti ile sunuluyor. Talk beyazından, kum pembesine ve derin mavi renk çeşitleri ile sunulan Silk-Cotton ürünleri dolabınızdaki her renk ile kolayca eşleşiyor. Özellikle, talk beyazı ve mavi çizgili üst her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz, her dolapta olması gereken bir parça olarak dikkat çekiyor. Intimissimi her tarza uyum sağlayabilmek için Silk-Cotton parçalarını kayık yakadan, bisiklet ve V yakaya kadar farklı opsiyonlar halinde sunuyor.

Intimissimi ayrıca 7 Mart tarihine kadar Silk-Cotton ürün alışverişlerinde ikinci ürüne %50 indirim sunuyor.

Şık ve zamansız parçalar. Intimissimi trend’lerin ve mevsimlerin ötesine geçmeyi başarıyor.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X