Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Intimissimi'nin Güçlü Kadınları: Gisele Bundchen ve Chiara Ferragni

Kadınların gerçek başarı hikayelerini kendi ağızlarından dinleyen Intimissimi, kadınlara ilham vermeyi amaçlıyor. 

Intimissimi’nin bir önceki kampanyası #insideandout’ın devamı niteliğinde çekilen Güçlü kadınlar teması, iç giyim dünyasını alışılmadık şekilde ele alıyor. Bir kadının dış güzelliğinin sadece iç gücünden ve kişiliğinden aldığını savunan Intimissimi, iç giyimin de bir kadını aynı şekilde etkilediğini düşünüyor; her ne kadar gözükmese de, kadınların dış görünümü etkiliyor.
 
Intimissimi’nin yeni yıldızları Gisele ve Chiara, güçlü ve kendilerine özgü kişilikleriye moda dünyasına kendi izlerini bırakmayı başardılar. Normların dışında güzelliği ile podyumlara yeni bir soluk getiren Gisele, daha sonrasında başarılı bir iş kadını, ardından da çevreci bir aktivist ve iyi bir anne olarak karşımıza çıktı. Chiara ise dijital dünyanın moda’ya olan etkisini ilk görenlerdendi ve bu anlamda kendi mesleğini yaratıp, günümüzde moda dünyasının en etkileyici ve en çok takip edilen ismi haline geldi.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X