İstanbul’un En “Cool” Havuzu Ukiyo’da Serin Bir Yaz

İstanbul’un En “Cool” Havuzu Ukiyo’da Serin Bir Yaz İstanbul’un En “Cool” Havuzu Ukiyo’da Serin Bir Yaz Pinterest


Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan, Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarası ile bütünleşen sonsuzluk havuzu Ukiyo, şehirde tatil keyfi yaşamak isteyenleri eşsiz dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Marcel Wanders imzalı sıra dışı tasarımı ile kapısından girer girmez konuklarını bambaşka bir dünyanın içine çeken ve Japonca “yüzen dünya” anlamına gelen Ukiyo’da, güne sonsuzluk havuzunda birkaç kulaçla başlayabilir, havuz bardan leziz atıştırmalıklar ve harika kokteyller ile devam edebilirsiniz.

Hafta sonları ise havuz keyfinize eşlik eden barbekü lezzetleriyle yazın tadına varırken, gün boyu bronzlaşıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Muhteşem İstanbul manzarasına uzanan sonsuzluk havuzu ile şehirde tatilin vazgeçilmez adresi Fairmont Quasar Istanbul, bu yaza da tatlı bir esinti katacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X