Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

İyi Tasarımlar

Giorgio Armani, sürdürülebilirlik felsefesiyle tasarlanan yeni kadın parfümü My Way ile güzellik segmentine yeni bir boyut getiriyor.

İyi Tasarımlar İyi Tasarımlar Pinterest


 

Sonraki nesillerin geleceğinin bizim seçimlerimize bağlı olduğu fikrinden yola çıkan Giorgio Armani, sürdürülebilirlik felsefesiyle tasarlanan yeni kadın parfümü My Way ile güzellik segmentine yeni bir boyut getiriyor. İçeriğindeki beyaz çiçeklerle oldukça feminen bir koku olan My Way'in hem parfüm şişelerinde hem de üretiminde kullanılan materyaller geri dönüştürülmüş maddelerden üretiliyor, yeniden dolum sistemi gibi unsurlarla çevresel atık oranı ciddi boyutta azaltılıyor. Armani Beauty, 2025 yılına kadar da karbon ayak izini yüzde 25 oranında azaltmayı hedefliyor.
 
YAZI EYLÜL SOLAKOĞLU 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X