Izaka Terrace'ta Zeynep Özyılmazel ve Zeynep Mansur ile Canlı Müzik Geceleri

Izaka Terrace’ta artık her Cuma Zeynep Özyılmazel, her Cumartesi de Zeynep Mansur ile canlı müzik keyfi de yaşanıyor.

Izaka Terrace'ta Zeynep Özyılmazel ve Zeynep Mansur ile Canlı Müzik Geceleri Izaka Terrace'ta Zeynep Özyılmazel ve Zeynep Mansur ile Canlı Müzik Geceleri Pinterest


 

Yenilenen dekoru, ayrıcalıklı hizmet anlayışı, şef Fırat Kılıç’ın önderliğinde hazırlanan lezzetleri ve panoramik boğaz manzarası ile misafirlerine güzel deneyimler yaşatan Izaka Terrace, şehirde keyifli anlar geçirmek isteyenlerin buluşma noktası olarak öne çıkıyor. Akdeniz, Asya ve Anadolu mutfağından lezzetler sunan Izaka Terrace, her Cuma Zeynep Özyılmazel, her Cumartesi de Zeynep Mansur ile düzenlenen canlı müzik gecelerinin keyfini yaşatıyor.
 
Bosphorus Tunes by Zeynep Özyılmazel etkinliği kapsamında, her Cuma saat 22.00’da sahne alan Zeynep Özyılmazel, Izaka Terrace misafirleri için hazırladığı caz ve eski 45’liklerin yorumlarından oluşan repertuarından en güzel şarkıları seslendiriyor. Zeynep Mansur ise her Cumartesi saat 22.00 itibari ile Izaka Terrace’ta en sevilen Sezen Aksu şarkılarını söylüyor.
 
Siz de Zeynep Özyılmazel ve Zeynep Mansur’un canlı performansları ile haftanın yorgunluğunu, güzel lezzetler ve güzel şarkılar eşliğinde geride bırakmak, güzel bir hafta sonu yaşamak istiyorsanız, Cuma ve Cumartesi akşamları için Izaka Terrace’taki yerinizi şimdiden rezerve ettirmeyin unutmayın!

 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X