Jacquemus Güzellik Sektörüne Atılıyor

Modada yaptığı büyük devinimlerden sonra Jacquemus güzellik sektörünü de ele geçirmeye kararlı!

Jacquemus Güzellik Sektörüne Atılıyor Jacquemus Güzellik Sektörüne Atılıyor Pinterest


 

2009’dan bu yana hepimiz için arzu nesnesi haline gelen Jacquemus ürünleri artık sadece modada varlığını sürdürmeyecek. Markanın kurucusu Simon Porte Jacquemus, kendi adını taşıyan etiketiyle güzellik dünyasına da atılacağı son günlerde söylenen yüzlerce şeyden biri.

İspanyol moda ve parfüm evi Puig ile ortaklaşa çalıştığı iddia edilen Jacquemus, güzellik dünyasında şimdiden büyük ses getirdi. Her iki taraf da ortaklık hakkında henüz yorum yapmadı ancak gizemli tutulan projenin önümüzdeki yılın başlarında açıklanacağı söyleniyor.

Koleksiyonlarının ilhamını hayatını kaybeden annesinden alan Jacquemus’un güzellik sektöründe de aynı çizgiden ilerlemesi bekleniyor. Jacquemus yeni tanıtımını Kendall, Gigi, Bella gibi isimlerle yapacağı için gizli tutuyordur belki, kim bilir? 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X