Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Jenna Dewan’ın Neon Şıklığı

Jenna Dewan, neon sarı ve siyah elbisesiyle adeta ışıldıyor.

Jenna Dewan’ın Neon Şıklığı Jenna Dewan’ın Neon Şıklığı  Pinterest

 

 

Dans dünyasındaki başarısıyla tanıdığımız Jenna Dewan, geçtiğimiz gün 2019 Industry Dance Awards gecesinde Trailblazer Öncü Ödülü’nü kazandı.  38 yaşındaki yıldız, şimdiki kırmızı halı görünümünde yaptığı doğru seçimlerle neon sarı ve siyahı kombinlemenin aslında o kadar da zor olmadığını gösteriyor.Instagram hesabında bu gecede yaptığı konuşmalara da yer veren Dewan, “10 yaşındaki halim bunun olduğuna asla inanmaz!” diyerek esprili yönünü göstermeyi de ihmal etmedi.  Dansın hayatındaki en olumlu güç olduğunu belirten yıldızın gecedeki ikonik görünümü stilistleri Brad Goreski ve Daniela Viviana Romero’nun imzasını taşıyor.

David Koma neon sarı elbiseyi Jimmy Choo sandaletler ve Jenny Bird halka küpelerle tamamlayan Jenna, dramatik kedi gözü makyajıyla da iddialı görünüyor.  

Hazırlayan: Yasin Buğra LEVENT 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X