Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Jennifer Lopez Motivasyonunuz Olsun!

Niyama Sol markasıyla gerçekleştirdiği iş birliği projesi hepimize motivasyon kaynağı olacak gibi gözüküyor.

Jennifer Lopez Motivasyonunuz Olsun! Jennifer Lopez Motivasyonunuz Olsun!  Pinterest

 

 

  Tadı kötü ama faydası çok olan içecekleri içmeyi üstünde “Britney Spears 2007 yılının altından kalkabildi, sen de halledebilirsin” yazan kupaların motivasyonuyla başardık. Peki ya spor yaparken üstünde Jennifer Lopez’in yüzünün olduğu bir tayt giysek, bu bize nasıl bir motivasyon sağlar?
  Şaşırtıcı ama gerçek! Işıltısından asla bir şey kaybetmeyen kadın Jennifer Lopez, Niyama Sol markasıyla yaptığı iş birliğindeki taytlara bir yenisini daha ekledi. Ses getiren yeni modelin üstünde Jennifer Lopez’in yüzü var
  Mavi çiçek desenlerinin arasındaki yüz size Jennifer Lopez’i, onun dayanıklılığını ve spor yapmasının sonucunda vücudunun ona nasıl dönütler verdiğini hatırlatsın!
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X