Jennifer Lopez'in 260.000 Swarovski Taşlı Elbisesi

Jennifer Lopez'in 260.000 Swarovski Taşlı Elbisesi Jennifer Lopez'in 260.000 Swarovski Taşlı Elbisesi Pinterest


 

Jennifer Lopez, Las Vegas konserinde giydiği elbiseleri ile dikkat çekti. Şarkıcının en dikkat çeken ve ilgi gören elbisesi ise 260.000 swarovski taşından oluşan Versace tasarımı elbisesi oldu. Swarovski taşlı sütyen ve bikini altından oluşan bu transparan kostümü ve üzerine giydiği beyaz kürk ile sahneye çıkan Lopez, konserde giydiği bütün kıyafetleri ile izleyicilere görsel şölen yaşattı. Lopez'in giydiği swarovski elbisenin ise 1.400 saat, iki ay çalışılarak hazırlandığı söyleniyor.

Jennifer Lopez'in 200 Karatlık Pırlantaları​Lopez, konserde Versace elbisesinin dışında Zuhair Murad, Balmain, Michael Costello gibi markaların tasarımlarından dokuz farklı kıyafet giyerek sahnede performansını sergiledi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X