Jessica Alba Bebeğinin Cinsiyetini Eğlenceli Bir Şekilde Duyurdu

Jessica Alba Bebeğinin Cinsiyetini Eğlenceli Bir Şekilde Duyurdu Jessica Alba Bebeğinin Cinsiyetini Eğlenceli Bir Şekilde Duyurdu Pinterest


Jessica Alba ve Cash Warren'ın kızları, 9 yaşındaki Honor Marie ve 6 yaşındaki Haven Garner'dan sonra Temmuz ayında doğması planlanan 3. çocuklarının cinsiyetini eğlenceli bir şekilde Instagram'dan hayranlarına açıkladı.

Alba dün akşamüstü, kızlarıyla birlikte karnında taşıdığı bebeğinin cinsiyetini kutunun içine koyduğu mavi balonlar ve mavi konfetiler ile duyurdu ve Instagram paylaşımının altına "Daha heyacanlı olamazdım." notunu düştü. Alba The Tonigh Show'da bebeğin adı konusunda "Eşimin gerçekten de adı Cash. Bu yüzden çocuklarımın da olağandışı isimleri olmalı. İsminin içinde 'H' harfi olacak ve hecelenebilecek ancak çok tuhaf olmayacak." açıklamasını yapmıştı.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X