Jessica Alba’nın Mükemmel Bir Cilt İçin Sırları

Jessica Alba’nın Mükemmel Bir Cilt İçin Sırları Jessica Alba’nın Mükemmel Bir Cilt İçin Sırları Pinterest


Cildinizde ince çizgilerin ortaya çıktığını gördüğünüz zamanlarda bile sivilceler hala bir sorun olabiliyor. Kırışıklıklar ve sivilceler aynı anda sorun oluyorsa güzellik rutininizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Honest Beauty’nin kurucusu Jessica Alba’da tam bu yüzden bir güzellik koleksiyonu çıkardı. Her iki sorunu birden çözebilecek bir ürün istediğini söyleyen Jessica Alba, gözenekleri temizleyen ve hücre yenilenmesine yardım eden retinolü ürünlerine eklemiş. Bunların yanı sıra, ürünlerinde keklik üzümünden elde edilen salisilik asit içeren ürünleri sayesinde cilt soyularak kendini yenileyebiliyor.Bu ürünleri cilt temizleyici, tonik, gece ve gündüz losyonlarıyla beraber kullandığınız zaman en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.
 
Jessica Alba mükemmel cildinin sırrını “Makyajıma başlamadan önce yeşil tona sahip kapatıcı ile cilt kusurlarımı kapatıyorum ve daha sonra cilt tonumu eşitleyen tondaki bir fondöten kullanıyorum.” sözleriyle açıklıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X