Jimmy Fallon ve Nancy Juvonen İlişkisinin Mimarı: Drew Barrymore

12 yıldır mutlu bir evlilik süren Nancy Juvonen ve Jimmy Fallon'ın ilişki mimarı Drew Barrymore'muş.

Jimmy Fallon ve Nancy Juvonen İlişkisinin Mimarı: Drew Barrymore Jimmy Fallon ve Nancy Juvonen İlişkisinin Mimarı: Drew Barrymore Pinterest


 

2007 yılında evlenen Nancy Juvonen ve Jimmy Fallon, yıllardır göz kamaştıran kırmızı halı görünümleri ve The Tonight Show sohbetleriyle bizi gerçek aşkın varlığına inandırıyor desek, abartmış olmayız. 
Merak etmeden duramıyoruz, böylesine mükemmel bir ilişki nasıl olabilir? Sorunun cevabını öğrenmeye hazır mısınız? Görünen o ki hepimizin hayatında bir tane Drew Barrymore'a ihtiyacı var! Nancy ve Jimmy 2005 yılında birlikte çalıştıkları Fever Picth'de tanıştı. Filmde iki aşığa hayat veren Drew Barrymore ve Jimmy Fallon olsa da gerçek hayatta Jimmy, filmin yapımcılığını üstlenen Nancy ile yakınlaşmaya başladı. Mayıs 2007 tarihinde resmi olarak ilişkilerine başlayan ikilinin Drew Barrymore'un Nancy için verdiği sürpriz doğum günü partisinde samimi oldukları biliniyor. Bunda üç ay sonra ise Jimmy diz çökerek malum soruyu sormuş. 
Aralık 2007'de evlenen çiftin şu an altı ve beş yaşlarında iki kızı var. Eğer içinizde Drew Barrymore'un telefon numarasını bilen varsa lütfen bize bildirsin! O zamana kadar Jimmy ve Nancy'nin eğlenceli ve romantik fotoğraflarıyla ilgileniyoruz. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X