JoJo Farklı Müzik Türlerinden Sevilen İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor

Güçlü bir prodüksiyon ile ‘gerçek sahneden güncel ve kaliteli içerikler’ sadece JoJo’da.

JoJo Farklı Müzik Türlerinden Sevilen İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor JoJo Farklı Müzik Türlerinden Sevilen İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor Pinterest


 

Hayata geçtiği ilk ayında 100 bin üzerinde müziksevere ulaşan, online konser ve etkinliklere, sunduğu özelliklerle daha önce deneyimlenmemiş bir boyut kazandıran JoJo bu hafta sonu Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden rap müziğini tiyatral bir tarz ile yorumlayan OZBİ���yi, cumartesi akşamınızı keyifli hale dönüştürecek YAŞLI AMCA’yı ağırlayacak.
Güçlü bir prodüksiyon ile ‘gerçek sahneden güncel ve kaliteli içerikler’ sadece JoJo’da...
 
Her özelliği en ince ayrıntısına kadar düşünülerek geliştirilen JoJo; konsere gitmenin keyfini online’da da yaşamak ve sevdikleriyle birlikte eğlenmeyi özleyen ve dinlemekten büyük keyif aldığı sanatçıların canlı performanslarını sahnenin önünden izliyormuş gibi hissetmek isteyenlerin tek tercihi olacak. 
 
Kullanıcılar online görüntülü odalarına arkadaşlarını ve sevdiklerini davet ederek ya da tek tek başına JoJo’nun keyfini çıkarabiliyor!
 
JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ‘’yan yana ve bir aradaymış’’ gibi çıkarabilecek.
 
Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebilecek. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabilecekler.  
 
JoJo, ‘’Tutkunu olduğum sanatçıyı rahat koltuğumda, elimde en sevdiğim içeceğimle tek başına izlemek istiyorum.’’ diyenler için ise tekil bilet kategorisini sunuyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X