Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

JOLLY 2020 Acenteler Buluşması Antalya’da Gerçekleşti

Jolly gelenekselleştirdiği “Acenteler Zirvesini” gerçekleştirdi.

JOLLY 2020 Acenteler Buluşması Antalya’da Gerçekleşti JOLLY 2020 Acenteler Buluşması Antalya’da Gerçekleşti Pinterest


 

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Antalya Calista Luxury Resort Otel’de üç gün süren büyük buluşmaya Türkiye’nin her noktasından toplamda 200’e yakın acente katıldı.
Jolly ailesi, 2019 performansını birlikte kutlarken düzenlenen törenle tüm acentelere teşekkür plaketleri takdim edildi ve bütün acentelerin belirlenen 2020 hedeflerine ulaşım konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi. Zirveye Jolly’nin yeni lanse ettiği sürdürülebilirlik yatırımı “Mirasım Türkiye” bilinçlendirme kampanyası damgasını vurdu.
Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, 2019 yılının Jolly için önemli gelişmelerin yılı olduğunu, tüm zorluklarına rağmen yılı büyüme ile kapattıklarını paylaştı ve tüm iş ortaklarına teşekkür etti. 2019 yılı sonunda başlattıkları “Mirasım Türkiye” kampanyası ile ilgili duydukları heyecanın tekrar altını çizdi. 2020 hedeflerinin daha büyük olduğunu paylaşırken yeni yıl planlarının yarattığı büyük heyecan ve motivasyon da gözlerden kaçmadı. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Vardar, 2020’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini ve büyümeye devam edeceklerini dile getirdi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X