Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Justin Bieber Laym Hastalığına Yakalandığını Açıkladı

25 yaşındaki Kanadalı yıldız, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla süreç dair açıklamalar yaptı.

Justin Bieber Laym Hastalığına Yakalandığını Açıkladı Justin Bieber Laym Hastalığına Yakalandığını Açıkladı  Pinterest


 

Justin Bieber, Çarşamba günü kişisel Instagram hesabından paylaştığı bir gönderiyle dış görünüşünü hakkında yapılan yersiz söylentileri geri püskürttü. Yıldız, illegal madde kullanımından değil Laym hastalığına yakalandığından dolayı kötü göründüğünü ve tedavi altında olduğunu söyledi.
Genellikle kenelerden bulaşan ve ciddi enfeksiyon yaratan hastalık Bieber’ın cildiniz, beyin fonksiyonlarını kısacası genel sağlığını oldukça etkiliyor.
Justin Bieber paylaşımında YouTube üzerinden 27 Ocak tarihinde yayınlanacak olan 10 bölümlük Justin Bieber: Seasons belgeselinde bu konuyu ayrıntılı olarak işlediğinden de bahsetti.
Aynı rahatsızlığı daha önce Avril Lavinge, Alec Baldwin, Yolanda ve Bella Hadid de geçirmişti.Bieber’ın eşi Hailey Baldwin de yıldızın hastalığı hakkında yapılan yorumlara kişisel Twitter hesabı üzerinden yorum yaptı: “Laym hastalığının ciddiyetini hafife alanlara bu konuda kapsamlı bir araştırma yapmalarını, aynı süreçten geçen insanların hikayelerini dinlemeyi öneriyorum. Bu sizin üstüne şakalar yapabileceğiniz bir konu değil, gidin biraz kendinizi eğitin,” diyen yıldız ayrıca desteklerini esirgemeyen Avril Lavinge ve Yolanda, Bella, Gigi Hadid’e teşekkür etti.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X