Kaia Gerber'ın Annesinden Aldığı Modellik Önerisi

Kaia Gerber'ın Annesinden Aldığı Modellik Önerisi Kaia Gerber'ın Annesinden Aldığı Modellik Önerisi Pinterest


 

Marc Jacobs markasının Daisy by Marc Jacobs parfümü ile modellik kariyerine ilk adımını atan 15 yaşındaki Kaia Gerber, annesi Cindy Crawford'un söylediği modellik önerilerini anlattı.

E! News'e açıklama yapan Kaia Gerber, "Annem kendime karşı her zaman doğru ve kendim olmamı söyledi" dedi. "Bu sektörde insanların kendilerini çok fazla değiştirmeye çalıştıklarını düşünüyorum" diyen Gerber, çalışırken annesinin aradığını ve "Nasıl gidiyor?", "Yemek yedin mi?", "Dün gece uyuyabildin mi?" gibi soruları sorduğunu söyledi.

Kendisi gibi model olan erkek kardeşi Presley Gerber hakkında da açıklama yapan Kaia Gerber, "Onunla çalışmayı seviyorum ve onunla birlikte iş yapacağımız her an çok heyecanlanıyorum. Presley ile modelliğe ilk başladığımız zaman birlikte çok fazla çekim gerçekleştirdik. Bu endüstride yanında rahat olacağın birisi ile işe başlamak çok önemli" dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X