Kaia Gerber’ın Sonbahara Uygun Saç Dönüşümü

Kakül aşığı tek biz değiliz!

Kaia Gerber’ın Sonbahara Uygun Saç Dönüşümü Kaia Gerber’ın Sonbahara Uygun Saç Dönüşümü  Pinterest


 

Havalar soğumaya başladıkça alnımızı sıcak tutmak istememiz çok normal, bize soracak olursanız Kaia Gerber’da böyle düşünüyor! Oyuncu ve model kimliğiyle dikkat çeken 20 yaşındaki yıldız geçtiğimiz gün gerçekleşen InStyle Awards’ta kaküllü görünümüyle dikkatimizi çekmeyi başardı.

Bir nevi kolay diyebileceğimiz saç stili son zamanlarda ünlüler arasında oldukça trend! Taylor Swift, Dakota Johnson, Zendaya, Miley Cyrus gibi isimlerin favorisi haline gelen kakül görünümler, 2022’ye farklı girmek istiyorsanız yeni hamleniz olabilir!

'Kakülden sıkılırsam ne yapacağım?' diye soracak olursanız ise; kaküller kaşlarınızın yanlarından aşağı inerken, yana doğru fırça tarak ile tek gözünü kapatan farklı bir görünüm elde edebilir veya tam ortadan ayırarak stilinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Eğer saçlarınız Kaia gibi ince tenliyse saçınızın her yerinden kestireceğiniz kat kesim kakül görünümün kurtarıcısı olabilir. Saçınızın yapısına bağlı olarak dağınık veya düz bırakacağınız saçlarınız, 2022 yılında kombinlerinizin kurtarıcısı olmaya hazır!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X