Kapatıcının Aynı Zamanda Bir Göz Kremi Olduğunu Hayal Edin

Göz altlarınızı kapatırken, aynı zamanda cildinize bakım yapın.

Kapatıcının Aynı Zamanda Bir Göz Kremi Olduğunu Hayal Edin Kapatıcının Aynı Zamanda Bir Göz Kremi Olduğunu Hayal Edin Pinterest


 

Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön vermeye devam eden L’Oréal Paris True Match ailesinin yeni 2'si 1 arada üyesi True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı, kusurları gizlerken aynı anda hyaluronik asit içeren formülüyle göz çevresine bakım yaparak aydınlık ve canlı bir görünüm sunuyor. True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı, cilt tonunu eşitliyor ve mükemmel bir görünüm vadediyor.

Kalem formunda uygulama fırçasının yanı sıra kremsi ve hafif yapısıyla kolay bir ��ekilde uygulanabilen True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı, mineral pigmentler içeren formülü ve kapatıcılığı sayesinde göz çevresindeki renk eşitsizliklerini kapatarak aydınlık bir görünüm sunuyor, cilt problemleriyle savaşırken cildi nemlendirerek sağlıklı ve mükemmel bir görünüm sağlıyor.

Hyaluronik asit içeren formülü ile göz çevresine bakım yapan True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı ile göz çevrenizin daha aydınlık görünmesini sağlayın, aynı zamanda cildinizi nemlendirerek bakım yapın!
 
Bakım yapan makyaj trendine yön verecek yeni True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı'yı deneyenlerin;
%80’i kusurların görünümünün azaldığını söyledi.*
%91’i ürünün eşitlenmiş bir cilt tonu görünümü sağladığını söyledi*
%83’ü göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin azaldığını söyledi.*   
%84’ü göz çevresindeki koyu halka görünümünün azaldığını söyledi*
*Tüketici testi, 111 kişi
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X