“Karanlığın Elli Tonu” Filmine Zayn Malik ve Taylor Swift Düeti

“Karanlığın Elli Tonu” Filmine Zayn Malik ve Taylor Swift Düeti “Karanlığın Elli Tonu” Filmine Zayn Malik ve Taylor Swift Düeti Pinterest


 

Dünyaca ünlü şarkıcılar Zayn Malik ve Taylor Swift, Universal Pictures’ın "Karanlığın Elli Tonu" filmi için hazırlanan ilk şarkıyı yayınladıklarını duyurdu. "I Don’t Wanna Live Forever" isimli şarkı, müziğin iki büyük ismi tarafından düet olarak hazırlandı.
 
Karanlığın Elli Tonu Resmi Müzik Albümü’nde yer alan parça Taylor Swift, Jack Antonoff ve Sam Dew tarafından "Karanlığın Elli Tonu" filmi için özel olarak yazıldı ve yapımı Jack Antonoff tarafından gerçekleştirildi. Resmi film müziği filmin vizyon tarihi olan 10 Şubat 2017’de piyasaya çıkacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X