Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Karbonhidratlar ve Video Oyunları Brie Larson'ın Karantina Rutinine Dahil

Kaptan Marvel dünyayı kurtarmayı bildiği gibi kendisine en çok nelerin iyi geleceğini de biliyor.

Karbonhidratlar ve Video Oyunları Brie Larson'ın Karantina Rutinine Dahil Karbonhidratlar ve Video Oyunları Brie Larson'ın Karantina Rutinine Dahil Pinterest


 

Brie Larson büyük ekranda Kaptan Marvel'a hayat vererek dünyaya iyi bakmaya çalıştığı gibi evde de kendisine neyin iyi geleceğini biliyor. COVID-19 salgını sebebiyle evlere kapanılan bu dönem beraberinde birçok farklı stres faktörünü ve zorluğu getirdi. Neyse ki Avengers: Endgame yıldızının harika oyalanma önerileri var. 
Karbonhidratlara kendini bırakmaktan The Office izlemeye, video oyunlarıyla eğlenmekten koltukta hiçbir şey yapmadan yapmaya uzanan listeden ilham almaya ne dersiniz? 
Tüm bunlar Larson'ın minik önerileri fakat eğer siz video oyunlarından ziyade boyama kitaplarınızla ilgilenmek istiyorsanız; neden olmasın? Yine de eğer daha önce izlemediyseniz biz de The Office'i mutlaka izlemenizi öneriyoruz! 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X