Karlie Kloss'un Fit Kalmasının Sırrı

Karlie Kloss'un Fit Kalmasının Sırrı Karlie Kloss'un Fit Kalmasının Sırrı Pinterest


 

Fiziği ile birçok kadını kıskandıran Karlie Kloss, para harcamadan zayıf kalmasının sırlarını açıkladı. Boks ve bale yapan 23 yaşındaki model, bütün bunlara para harcamadan da zayıf ve sağlıklı bir vücuda sahip olunabileceğini söyledi.

Spor Çantanızda Bulunması Gereken Bakım Ürünleri

Kloss, güzel havalarda hemen spor ayakkabı giyerek kendini sokağa atıp koştuğunu söyledi. Dışarıda olmayı ve ilkbahar ile yazın havaların da güzelleşmesiyle birlikte tırmanmaya ya da yüzmeye gittiğini anlattı. Sıkça seyahat eden model tatillerinde de yanına spor ayakkabısını yanına aldığını ve Paris, Barcelona ya da New York bile olsa her gittiği yerde koştuğunu açıkladı. Ayrıca Kloss, kardiyo, pilates gibi sporları da her gün az da olsa zaman ayırmaya çalışıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X