Kate Middleton Prenses Diana'nın Tacını Taktı

Kate Middleton Prenses Diana'nın Tacını Taktı Kate Middleton Prenses Diana'nın Tacını Taktı Pinterest


 

İngiliz Dükü Prens William ve Düşesi Kate Middleton, dün akşam Kraliçe II. Elizabeth'in Buckingham Sarayı'nda verdiği Kraliyet Ailesi'nin her yıl düzenlenen Diplomatik Resepsiyonu'na katıldı. 
 

Resepsiyona katılan Kate Middleton, kırmızı elbisesi ve taktığı taç ile yine zarafetini gözler önüne serdi. Jenny Packham tasarımı etek kısımları tül, göğüs kısmı ise parlak, kırmızı renkte uzun bir elbise giyen Middleton, kıyafeti ile yılbaşı ruhunu Buckingham Sarayı'na taşıdı. Saçlarına enseden sade bir topuz yapan Middleton, başına ise eşi Prens William'ın annesi Prenses Diana'ya düğününde Kraliçe tarafından verilen tacı taktı. Middleton'un büyük inci damlaları ile 19 ayar pırlantadan tasarlanan bu tacı takması ise beşinci kez oldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X