Kate Middleton’ın Vintage Şıklığı

Cesur seçimiyle Kate göz kamaştırıyor!

Kate Middleton’ın Vintage Şıklığı Kate Middleton’ın Vintage Şıklığı  Pinterest


 

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William, dün akşam Albert Hall’da gerçekleşen Royal Variety Performance gecesine katıldı. Şık ve uyumlu bir görünüm yakalayan ikili arasından tabii ki dikkat çeken isim Kate Middleton oldu. Cesur seçimleriyle her zaman cool bir görünüme kolayca ulaşmayı sağlayan Kate, zümrüt yeşili Jenny Packham imzalı elbisesiyle asil ve şık bir duruş sergiledi. 2018 yılında Pakistan’a yaptığı gezi sırasında da tercihini aynı elbiseden yana kullanan Kate, tercih ettiği hafif makyaj ve dalgalı saçlarıyla oldukça şık bir görünüm elde etti. Eternals’ın galalarında kızları ve kendisinin kullandığı Vintage parçalarla dikkat çeken Angelina Jolie, Gucci’nin defilesinde vintage Tom Ford takımıyla ilgi odağı olan Gwyneth Paltrow’dan sonra Vintage severler grubuna Kate Middleton’ı da eklemekte sorun görmüyoruz!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X