Kate Middleton'un Doğum Günü Partisi Stili

Kate Middleton'un Doğum Günü Partisi Stili Kate Middleton'un Doğum Günü Partisi Stili Pinterest


 

İngiliz Düşesi Kate Middleton ve İngiliz Dükü Prens William, beş gün sürecek Kraliyet Ailesi seyahatine çocukları ile katıldı. İlk durakları Polonya olan aile, ardından Almanya'ya geçti. Çift, Almanya Berlin'deki büyükelçilik binasında Kraliçe Elizabeth'in doğum günü onuruna gerçekleştirilen partiye katıldı.

Büyükelçilik binasının bahçesinde gerçekleştirilen davette Kate Middleton, kırmızı elbisesi ile büyüledi. Alexander McQueen markasının omuzları açık straplez model kırmızı şifon elbisesini giyen Middleton, ayakkabılarında ise Prada markasının krem rengi modelini tercih etti. Kate Middleton, geçtiğimiz haftalarda Londra'daki Hintze Hall'ın açılışında da aynı ayakkabının siyah rengini giymişti.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X