Kate ve Pippa Middleton'dan Organik Gıda Projesi

Kate ve Pippa Middleton'dan Organik Gıda Projesi Kate ve Pippa Middleton'dan Organik Gıda Projesi Pinterest


Kraliyet görevleri ve oğlu Prens George ile ilgilenen İngiliz Düşesi Kate Middleton, yeni bir proje ile gıda dünyasına girmeye hazırlanıyor.

Pippa Ablasının Stilini Takip Ediyor 

İngiliz Düşesi, kız kardeşi Pippa Middleton ile birlikte organik bebek maması işini yapmaya karar verdi. Kate Middleton, bahçe işleriyle uğraştığı ve bebeğine yemekler hazırladığı bilinirken; söylenenlere göre kız kardeşi Pippa da gıda ve beslenme dersleri almış. Yapılan röportajlarda yemek yapmaya tutkulu olduklarını söyleyen Kate ve Pippa kardeşler, bilgilerini organik gıdalar ile herkese ulaştırmak istediklerini anlattı. Söylenenlere göre Kate ve Pippa kardeşler farklı bebek maması tariflerini Kate Middleton'ın organik bahçesi olan evinde test ediyorlarmış.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X