Katy Perry'nin Büyüleyici Gala Elbisesi

Katy Perry'nin Büyüleyici Gala Elbisesi Katy Perry'nin Büyüleyici Gala Elbisesi Pinterest


Şarkıları ile büyük hayran kitlesine sahip olan Katy Perry, Los Angeles'ta katıldığı bir galada giydiği elbise ile büyüledi. Los Angeles'ta yer alan bir çocuk hastanesi tarafından düzenlenen "Once Upon a Time Gala" etkinliğine katılan Katy Perry, tercih ettiği ışıltılı elbisesi ile gecede parladı. Galada sahneye çıkarak performans da sergileyen Perry'nin elbisesi, ince el işçiliği ile hazırlandı. Omzu açık ve etek kısmı yere değen elbisede tül kullanıldı. Yeşil ve pembe çiçek işlemelerinin kullanıldığı elbisenin boyun kısmında ise pembe kurdele detay vardı.Kırmızı ve pembe taşlı sallantılı küpesi, yüzüğü ve hızması ile kıyafetini kombinleyen Perry, makyajında ise elbisesi ile uyumlu tonlar tercih etti. Pembe bir far sürerek göz rengini ön plana çıkaran Perry, dudaklarında da pembe tonlarında bir ruj kullandı. Saçlarına tepeden topuz yaptıran Katy Perry, tepeden tırnağa kullandığı tonlar ile gecede prenses gibiydi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X