Katy Perry'nin Şarkısı 2016 Rio Olimpiyatlarında Çalacak

Katy Perry'nin Şarkısı 2016 Rio Olimpiyatlarında Çalacak Katy Perry'nin Şarkısı 2016 Rio Olimpiyatlarında Çalacak Pinterest


Katy Perry, “Rise” şarkısı ile 2016 Rio Olimpiyatları’nda yer alacak. Perry'nin olimpiyatlar için yazdığı şarkının yer aldığı video ise olimpiyat haftası boyunca televizyon, radyo ve internet üzerinden yayınlanacak.

Bu proje için Katy Perry “ ‘Rise’ yıllardır gizli hazırladığım bir şarkıydı. Bu şarkının bir sonraki albümüm yerine olimpiyatlarda kullanılacak olması bitirmem için bana ilham verdi.” açıklamasını yaptı.
 
5 Ağustos tarihinde başlayacak 2016 Rio Olimpiyatları boyunca sıkça duyacağımız “Rise” şarkısını aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X