Kendal Jenner Balmain X H&M için Dans Ediyor

Kendal Jenner Balmain X H&M için Dans Ediyor Kendal Jenner Balmain X H&M için Dans Ediyor Pinterest


 

Mağazalara gelmesine sadece 2 hafta kalan Balmain X H&M koleksiyonu öncesi, Kendall Jenner'ın olduğu kampanya videosunun backstage görüntüleri yayınlandı.

Kendall Jenner ile birlikte Balmain'in genç tasarımcısı Olivier Rousteing'in de olduğu videonun çekim yeriyse bir önceki Balmain ya da H&M kampanyalarına göre oldukça değişik: Video için New York metrosunu anımsatan set hazırlanmış.

Mayıs ayında duyurusu yapılan ortak koleksiyonun Kendall Jenner dışındaki diğer modelleriyse Gigi Hadid ve Jourdan Dunn. İlhamının Michael Jackson ve popüler kültürden alındığı, Olivier Rousteing'in deyimiyle hem galaya hem de partiye giderken giyebileceğiniz parçaların olduğu koleksiyon için biraz daha bekleyip sabırsızlığımızı iyice artırmalıyız!


 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X