Kendall Jenner Neden Instagram'dan Çıktığını Açıkladı

Kendall Jenner Neden Instagram'dan Çıktığını Açıkladı Kendall Jenner Neden Instagram'dan Çıktığını Açıkladı Pinterest


Instagram hesabını kapatarak hayranlarını şok eden Kendall Jenner, ayrılık sebebini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde The Ellen DeGeneres Show programına katılan Jenner, "Instagram hesabımı kapatmamın bu kadar büyük bir olay haline gelmesi beni şaşırttı" dedi.

"Instagram dışında Twitter hesabımı da telefonumdan kapattım. Twitter'ımı tamamen kapatmadım, sadece telefonumdan sildim" diyen Jenner, kararı hakkında bu kadar konuşulması konusunda hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Jenner sözlerine şöyle devam etti: "Sadece detoks yapmak istedim. Ufak bir ara vermek istediğimi hissettim. Sürekli Instagram'daydım. Sabah uyanır uyanmaz ilk olarak ona bakıyordum. Gece yatağa yattığımda son olarak Instagram'a bakıyordum. Sürekli ona bağlı gibi hissettim ve bu yüzden ara vererek detoks yapmaya karar verdim. Telefonumdan uzaklaştım, gerçek hayat ile bağ kurmaya başladım. Etrafındaki doğru insanlar ile ilgilenmek zorundayım. Bu sadece Instagram olmasına rağmen uzak kalmam gerçekten çok iyi geldi."
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X