Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kendall Jenner Yaşadığı Panik Atak Krizleriyle Nasıl Başa Çıktığını Paylaştı

Model anksiyeteye karşı farkındalık yaratmak için elinden geleni yapıyor.

Kendall Jenner Yaşadığı Panik Atak Krizleriyle Nasıl Başa Çıktığını Paylaştı Kendall Jenner Yaşadığı Panik Atak Krizleriyle Nasıl Başa Çıktığını Paylaştı Pinterest


 

24 Kendall Jenner, Good Morning America programında yaşadığı panik atak krizlerinden ve anksiyeteye karşı aldığı yardımlardan bahsetti. Oldukça küçük yaşta nefes alamıyormuş gibi hissettiğini ve annesine, "Anne nefes alamıyorum, bir şeyler ters gidiyor," dediğini hatırlayan yıldız fiziksel olarak tüm tetkiklerinin temiz çıktığını ama kimsenin ona anksiyete ile ilgili bir şey söylemediğini belirtti. 
Daha sonra bu durumun kendiliğinden kaybolduğunu söyleyen yıldız modellik kariyerine başlandığında tekrar aynı şeyleri hissettiğini itiraf etti. 

"Belki üç belki de dört sene önce tekrar yoğun panik atak krizleri geçirmeye başladım. Neyse ki bu sefer bilmem gerekenleri öğrenebildim."

Tasarımcı Kenneth Cole tarafından yönetilen Mental Health Coalition ile güçlerini birleştiren Kendall Jenner, anksiyeteye karşı farkındalık yaratmak için Instagram üzerinden tüm kullanıcıları karantina sürecinde hissettiklerini ve tüm bunlarla nasıl başa çıktıklarını paylaşmaya davet ediyor. Model farkındalığı arttırmak için Instagram'da #howareyoureallychallenge hashtag'ini kullanarak Beverly Hills'deki evinden bir videosunu paylaştı. 24 yaşındaki Jenner, harekete katılması için Kim Kardashian'ı, saç artisti Jen Atkin'ı ve yakın arkadaşları Hailey, Justin Bieber'ı video çekmeye davet etti. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X