Kendall Jenner'ın 52.000 Dolar Değerindeki Hediyesi

Kendall Jenner'ın 52.000 Dolar Değerindeki Hediyesi Kendall Jenner'ın 52.000 Dolar Değerindeki Hediyesi Pinterest


21. yaş gününü kutlayan Kendall Jenner, ailesinden ve arkadaşlarından gelecek hediyeleri almadan önce kendisi için hediye aldı. Yeni satın aldığı evini düzenlemeye devam eden Kendall, 52.000 Dolar değerinde bir kanepe satın aldı. "Evimi yavaş yavaş dekore ediyorum ve gerçekten seveceğim parçaları satın almak istiyorum" diyen model, evinin tasarımı için iç mimar Martyn Lawrence Bullard'dan da yardım aldığını söyledi.
 
"Çok ilginç ve muhteşem bir kanepe aldım. Bir gün evimin girişindeki oda için bir fikir aklıma geldi ve o odanın neye ihtiyacı olduğunu biliyordum. Bu kanepeyi görür görmez aşık oldum. Edra markasının ‘Boa' model kanepesi örülmüş dokuma ve parlak mor rengi ile koyu lacivert bir renkte. Odada mükemmel duruyor" diyen Kendall'ın satın aldığı 52.000 Dolar değerindeki bu kanepe el işçiliği ile dört kişi tarafından bir haftadan uzun sürede tasarlanmış ve iki günde ise dokuması tamamlanmış.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X