Kendall Jenner'ın Karın Kaslarının Sırrı

Kendall Jenner'ın Karın Kaslarının Sırrı Kendall Jenner'ın Karın Kaslarının Sırrı Pinterest


Kusursuz fiziği ile birçok kadını kendisine hayran bırakan Kendall Jenner, karın kaslarının sırrını açıkladı.

Sporda favori hareketlerinin karın hareketleri olduğunu söyleyen Kendall Jenner, spor hocası Gunnar Peterson ile çalışırken en çok karın kaslarının üzerine odaklandıklarını söyledi. Karın kası hareketlerinden bir gün sonra karın bölgesinin acıdığını söyleyen Jenner, "karnımın acıdığını hissettiğim zaman doğru çalıştığımı düşünüyorum" dedi. 

21 yaşındaki model, karın kasları için spor salonun dışında aynı zamanda telefon aplikasyonu da kullandığını söyledi. Her zaman her yerde yapabileceğiniz farklı spor hareketlerini gösteren Abs Trainer adlı aplikasyonu kullandığını söyleyen Kendall, bu uygulama ile evde spor yaparak karın kaslarını geliştirdiğini açıkladı.

Evde televizyon izlerken crunch ve mekik hareketi yapması gerektiğini hatırladığını söyleyen Kendall Jenner, koltuktan kalkarak spor yaptığını açıkladı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X