Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kenzo'nun Yeni Gözdesi "Tali Bag" Beymen Zorlu Center Kenzo Pop Up Butiği'nde

Dünyaca ünlü moda evi Kenzo, Sonbahar Kış 2019 -2020 sezonunda ikonik tasarımlarına bir yenisini daha ekledi; "Kenzo Tali Bag”.

Kenzo'nun Yeni Gözdesi "Tali Bag" Beymen Zorlu Center Kenzo Pop Up Butiği'nde Kenzo'nun Yeni Gözdesi "Tali Bag" Beymen Zorlu Center Kenzo Pop Up Butiği'nde Pinterest


 

Spiritüel dünyadan ve sezgilerden ilham alarak pek çok kültürde şansın evrensel sembolü olan göz motifiyle dikkat çeken Kenzo Tali Bag, 23 Ekim Çarşamba gününden itibaren BEYMEN Zorlu Center Kenzo Tali Bag Pop Up Butiği’nde modaseverlerle  buluşuyor.
 
  

Adını iyi şans getiren,  tılsım anlamına gelen “Talisman” kelimesinin kısaltmasından alan “Kenzo Tali Bag”, enerjik renkleri, renk blokları, krokodil gibi farklı dokuları, kaplan ve gün doğumu gibi farklı grafik baskılarıyla göz kamaştırıyor. Kare ve dikdörtgen olmak üzere iki farklı model seçeneği bulunan çantalar, elde taşınabildiği gibi ayarlanabilir askılarıyla omuzda veya çapraz olarak da kullanılabiliyor.
 
Kenzo Tali Bag için özel olarak hazırlanan https://tali.kenzo.com web sitesini ziyaret ederek multidisipliner sanatçı Filip Custic tarfından özel olarak hazırlanan şans çarkını çevirerek çantanızı seçebilir ve ünlü astrolog Susan Miller’ın her çanta için özel olarak hazırlandığı mesajı okuyabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X