Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Khloé Kardashian'ın Parti Saçı

Los Angeles'ta katıldığı bir kutlamada tüm gözleri kendisine çeviren Khloé Kardashian'ın tercih ettiği kabarık ve bukleli görünümü konuşuyoruz.

Khloé Kardashian'ın Parti Saçı Khloé Kardashian'ın Parti Saçı  Pinterest

 

 

  Los Angeles'ta Diana Ross'un 75. yaş günü partisine katılan Khloe Kardashian, saçlarıyla oldukça dikkat çekti. 34 yaşındaki reality şov yıldızının saçını Andrew Fitzsimon yaptı. Görünümünü halka küpeler, metalik göz makyajı, dar bir elbise ve stilettolarla tamalayan yıldız seksenlerin disko partilerini andıran görünümüyle hem çok eğlenceli hem de çok havalı gözüküyordu. 
  
  Siz de katılacağınız bir etkinlik için saç modelinizin ne olacağına karar veremediyseniz Khloe'den ilham alabilirsiniz. Saçlarınızı kurutmadan kullanacağınız bukle köpüğü ve vigoyla yapacağınız kurutma işleminden sonra maşayla derinleştireceğiniz dalgalarınızı saç spreyiyle sabitlemeyi unutmayın. 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X