Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

KidzOne’dan Hugo Boss Çalışanlarına Özel İndirim Fırsatı!

Türkiye’nin İlk Gelişim Takipli Aktivite Merkezi KidzOne Hugo Boss ile marka iş birliği gerçekleştirdi.

KidzOne’dan Hugo Boss Çalışanlarına Özel İndirim Fırsatı! KidzOne’dan Hugo Boss Çalışanlarına Özel İndirim Fırsatı! Pinterest


 

KidzOne 0- 10 yaş arası çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimlerini destekleyen Türkiye’nin ilk gelişim takipli aktivite merkezidir. 2019’un Eylül ayında kurulan markanın amacı, çocukların gelişimini desteklerken aynı zamanda onları eğlendirmek ve onlara günümüz şartlarında serbest bir oyun alanı sağlamaktır. Sunduğu aktiviteler ile çocukların ince-kaba motor becerilerini, denge ve koordinasyon yetkinliklerini geliştirir ve çocukların sosyalleşerek özgüvenli bireyler olmalarını sağlar.

Alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanan program ve atölye etkinlikleri ile çocukların eğlenirken öğrenmesini, öğrenirken de gelişmesini sağlayarak özgüvenli, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi hedefler. Bir aktivite merkezinden daha fazlasını vaad eden Kidz’One bünyesinde görev alan spor, sanat, müzik ve ingilizce eğitmenleri, çocukların aylık ‘’Gelişim Takip Raporunu’’ değerlendirirken; 3 aylık gözlem sonucunda ise ‘’ Psikolojik Oyun Takip Raporu’’ uzman psikolog tarafından hazırlanarak ebeveynlere sunulur.

Hugo Boss ile 1 yıl sürecek marka iş birliği gerçekleştirildi.

Günden güne büyüyen ve merkez sayısını arttıran KidzOne, moda ve tekstil devi Hugo Boss ile bir işbirliğine imza attı. Ocak 2021 tarihine kadar Hugo Boss çalışanlarına KidzOne merkezlerinde tüm programlarda geçerli %15 indirim fırsatı sundu.

KidzOne Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Ece Demir ‘’ İlerleyen dönemlerde farklı markalarla da işbirliği gerçekleştireceklerini’’ açıkladı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X