Kiehl'stan Yepyeni Bir Formül: Saf Retinol İçeren Kırışıklık Karşıtı Serum

Doğadan ve bilimden ilham alan Kiehl'sın günlük kullanım için formüle edilen retinollü serumu, kırışıklık görünümünü azaltırken cildi sıkılaştırıyor..

Kiehl'stan Yepyeni Bir Formül: Saf Retinol İçeren Kırışıklık Karşıtı Serum Kiehl'stan Yepyeni Bir Formül: Saf Retinol İçeren Kırışıklık Karşıtı Serum Pinterest


Retinol; cilt yüzeyini yenilemeye yardımcı olan önemli bir cilt bakım bileşeni olarak biliniyor. Ancak güçlü olması sebebiyle retinol içeren ürünler, özellikle erken kullanımlarda; kuruluk, kızarıklık ve soyulma gibi çeşitli etkilere yol açabiliyor. Seramidler ve peptit içeren bu yeni serum; cilt bariyerini güçlendiriyor, kullanım sonrası cilt daha pürüzsüz, sıkılaşmış ve genç görünümlü bir hal alıyor.
 
Retinol içeren ve cilt görünümünü  yenileyici günlük serum; gözle görülür yaşlanma karşıtı faydalar sağlarken, kızarıklık, kuruluk ve soyulma gibi etkileri en aza indirmeye yardımcı oluyor. On iki haftalık kullanım sonunda deneyenlerin %85’i kırışıklık görünümünün azaldığını, %90'ı cildinin daha sıkı hissettiğini, %94’ü cilt dokusunun görünümünde gelişme olduğunu ve %90'ı, cildini rahat hissettiğini belirtti.

Kiehl'sın nazik ama hedefe yönelik formülü; gece veya gündüz olmak üzere, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde etkisini gösteriyor. Cilt yaşlanması belirtilerinin görülebileceği boyun, dekolte gibi bölgelerde de kullanılabiliyor. Optimum sonuç almak için, temizlenmiş cildinize 1 pompa serum uyguladıktan sonra bir nemlendirici ve geniş spektrumlu bir SPF içerikli koruyucu kullanabilirsiniz. Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate, Clearly Corrective Dark Spot Solution, Super Multi-Corrective Cream, Hydro-Plumping and Vital Skin Strengthening Serum gibi diğer Kiehl's serumları ve nemlendiricilerinden önce veya sonra kullanmak için uygundur.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X