Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kim Kardashian İkinci Bebeğini Dünyaya Getirdi

Kim Kardashian İkinci Bebeğini Dünyaya Getirdi Kim Kardashian İkinci Bebeğini Dünyaya Getirdi Pinterest

 

 

Kim Kardashian ve Kanye West çifti, bu sabah ikinci çocuklarını kucağına aldı. Erkek çocuğu dünyaya getiren Kardashian, doğum haberini ise resmi internet sitesinde hayranlarıyla paylaştı.

Kim Kardashian`ın Gelinliği

5 Kasım Cumartesi sabahı "Kanye and I Welcome Our Baby Boy"(Kanye ve ben oğlumuzu karşıladık.) başlığıyla "Kim Kardashian West and Kanye West welcomed the arrival of their son this morning. Mother and son are doing well."(Kim Kardashian ve Kanye West bekledikleri oğullarını karşıladılar. Anne ve oğlunun durumu iyi.) yazısını resmi internet sitesinde paylaşan Kardashian, ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Kardashian'ın bebeklerine vereceği isim ise hayranları tarafından merakla bekleniyor.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X