Kim Kardashian'ın Paylaşımı Hayranlarını Dedektif Moduna Soktu

Kim Kardashian'ın Paylaşımı Hayranlarını Dedektif Moduna Soktu Kim Kardashian'ın Paylaşımı Hayranlarını Dedektif Moduna Soktu Pinterest


Kim Kardashian'ın Instagram hesabından yaptığı tatil fotoğrafı paylaşımı, hayranlarını oldukça heyecanlandırdı!
Kardashian'ın bikinili seksi pozlarına alışkın olan fanlarının asıl merak konusu ise ünlü yıldızın kendisinden çok, fotoğrafı kimin çektiği. Kim Kardashian, Pazartesi günü bilinmeyen bir tatil destinasyonundan plaj fotoğraflarının olduğu bir dizi fotoğraf paylaştı. Açık renk üçgen bikinisi ile poz veren Kardashian'ın paylaşımındaki üçüncü fotoğraf, fanlarının dikkatini çeken kare oldu.
Soru işaretlerinin nedeni ise fotoğrafın alt kısmında görülen gölgenin Kardashian'ın yeni sevgilisi Peter Davidson' a oldukça benzemesi. Gönderinin altında yorumlarını paylaşan hayranlarının bir kısmı bunun bir kanıt olamayacağını savunsa da çoğu kişi bu gölgenin SNL yıldızı Davidson'a ait olduğu konusunda oldukça emin.

Henüz bir açıklama yapılmamasına karşın, fotoğrafların çiftin Noel tatili sonrası gittiği Bahamalar'da çekildiği tahmin ediliyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X