Kış Aylarında Dudaklarınızı Nemli Tutmanın Sırları

Dudaklarınızı soğuğa karşı koruyarak soğuktan çatlamış dudaklarla vedalaşmaya hazırlanın!

Kış Aylarında Dudaklarınızı Nemli Tutmanın Sırları Kış Aylarında Dudaklarınızı Nemli Tutmanın Sırları  Pinterest


 

Sıcak günlerde sadece maske ve güneş kremleriyle geçiştirdiğimiz dudak görünümlerimiz, yavaş yavaş kış mevsimini yaşadığımız bugünlerde size sorun yaratabilir. Endişelenmenize gerek yok, kışın soğuktan kuruyan dudaklarınızla vedalaşmaya hazırlanın!

Bol Su Tüketimi
Yazın yanımızdan ayırmadığımız su şişeleri ile kış geldiği için ufak çaplı bir ayrılık yaşamış olabilirsiniz. Sadece sindirim sağlığınız için değil ışıltılı bir cilt görünümü için de son derece önemli olan yeterli su tüketimi, sizi soğuk kış günlerinde cilt kuruluğundan koruyabilir. Telefonunuza kuracağınız alarmlar ile kendinize su tüketim hatırlatıcıları kurabilir, yanınızdan taşıyacağınız cam su şişeleri ile cilt kuruluğuna karşı verdiğiniz savaştan galip olarak ayrılabilirsiniz.

Nemlendirici Kullanımı
Yatırım yapmak istiyorsanız doğru nemlendirici kullanımı ile yatırımı kendinize yapabilirsiniz. Gece yatmadan önce süreceğiniz nemlendirici gün boyu dudaklarınızı korurken aynı zamanda ışıltılı bir dudak görünümünde size yardımcı olabilir.

Peelingin Önemi
İçeriğinde ağır materyaller bulundurmayan dudak peelingleri sabah veya akşam cilt bakım rutininizin favorisi olabilir. Çatlamış veya kurumuş dudaklarınıza süreceğiniz dudak peelinglerini dudağınıza hafif hareketlerle yedirin. İçerisinde E vitamini veya Badem Yağı bulunduran peelingler güzellik görünümünüzde size sandığınızdan çok yardım edebilir!

Dudaklar İçin Özel Güneş Kremi
Dudaklarımız da vücudumuzun geri kalanı kadar güneşe karşı maalesef savunmasız. Gün boyunca yüksek SPF içeren dudak balsamı veya koruyucu güneş kremini dudaklarınıza uygulamak dudaklarınızı tahriş eden etkenlerden korumanın en iyi yolu!

Besleyici Dudak Bakım Ürünleri
Dudak bakımını cilt bakımından ayrı bir şekilde her gece rutin haline getirmek belki de en önemli adım. Gece boyunca cildimiz kendisini yenilediğinden dolayı bakım yaptığınız dudaklarınıza süreceğiniz doğal içerikli yoğun bakım ürünleri, gün boyu cildinizin sağlıklı ışıltısıyla 7’den 70’e herkesi etkileyecek!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X