Kış Mevsiminde Hafif ve Stil Dolu Adımlar

Timberland Malynn botlarla sağlamlık yeniden tasarlandı.

Kış Mevsiminde Hafif ve Stil Dolu Adımlar Kış Mevsiminde Hafif ve Stil Dolu Adımlar Pinterest


 

Timberland, şehirli kadının günlük rutinlerine eşlik edecek ve gündüzden geceye kış gardırobuna kolayca uyum sağlayacak yepyeni eko – inovatif bir bot koleksiyonuyla karşımızda. Dinamik, modern ve estetik  bu koleksiyonun gün boyu konfor vaadi, estetik detaylarla ve ultra hafiflik özelliklerle zarifçe tamamlanıyor. 
Yeni sezonun hit ürünü olarak piyasaya sunulan Timberland Malynn Earthkeepers® botlar gücünü günümüzün öne çıkan stilinden aldığı gibi, tüm Timberland ürünlerindeki gibi çevre dostu ve markanın DNA’sında yatan eko-inovatif tasarım felsefesiyle de dikkat çekiyor.
Timberland'ın tüm üretim tekniklerinde neredeyse tamamen organik, yenilenebilir veya geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılırken, Earthkeepers® Edition ürünleri ise buna ek olarak markanın en yüksek eko-inovasyonlarından bazılarını da yansıtıyor. Kullanılan malzemeler ve koleksiyondaki ürünlerin üretim şekilleriyle Timberland, yalnızca çevresel etkiyi en aza indirmekle kalmayıp, doğa üzerinde net bir olumlu etki yaratmaya ve doğadan aldığından daha fazlasını geri vermeye çabalıyor.
Bu yaklaşımın en belirgin ve stil sahibi temsilcilerinden Timberland Malynn  botlar bu sezon iki renk alternatifiyle karşımıza çıkıyor. Kahverengi modelini sarı detaylar tamamlarken diğer renk alternatifi olan siyaha ise kırmızı detaylar eşlik ediyor. 

Timberland Malynn kadın botlarının öne çıkan özellikleri arasında;
  • Earthkeepers® eko-inovasyonun temsilcisi: Timberland’in 2030 vizyonunun temelinde yer alan  "rejeneratif tarım" vizyonuyla örtüşen sorumlu üretim tekniklerine sahip. Çevreye karşı sorumlu kaynaklardan temin edilen ve bu botun tasarımında kullanılan doğal kauçuk, yağmur ormanlarını tahrip etmeyen yöntemlerle üretildi. Timberland, sorumluluk ilkesiyle tedarik edilen bu kauçuklar sayesinde, yaban hayatının biyoçeşitliliğini ve yerli halkların haklarını korumaya yardımcı oluyor.
 
  • Çevre dostu malzemeler: Su, enerji tüketimi ile atık yönetimi alanlarında çevresel süreçlere dikkat edilerek üretildi. Gümüş sertifikalı tabakhanelerden tedarik edilen Better Leather malzemeyle tasarlandı. Timberland'in patentli ürünü olan geri dönüştürülmüş plastik “ReBOTL" malzemesinden elde edilen kumaş astara sahip.
 
  • Sağlamlığın ve konforun yeniden tasarlandığı bir stil: Su geçirmez özelliklere sahip bu model kalın tabanı, renkli tamamlayıcı detayları ile günümüz moda trendleriyle örtüşüyor. Hafif EVA orta taban ve bio-foam köpük iç taban sayesinde gün boyu rahatlık sunuyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X