Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kışın En Renkli ve Kutlama Dolu Dönemine Eşlik Edecek Stil Önerileri

SHOES&MORE kış sezonunda kadınlara tepeden tırnağa hem feminen hem de konforlu alternatifler sunuyor.

Kışın En Renkli ve Kutlama Dolu Dönemine Eşlik Edecek Stil Önerileri Kışın En Renkli ve Kutlama Dolu Dönemine Eşlik Edecek Stil Önerileri  Pinterest


 

Yılbaşı hediyelerinde hem ışıltı hem de sezonun en gözde  trendlerini arayanlar için SHOES&MORE’da pek çok alternatif var. Bu sezon çantalarda ve çizmelerde en çok gördüğümüz desen yılan. Makosenlerde ise kaz ayağı ve rugan zarif bir şekilde bir araya geliyor. Militer tarzdaki botlar ise miniden midiye hatta dizlere kadar yükseliyor.
Dikkat çekecek bir hediye alternatifi veya akıllarda kalacak bir stil arayanlar için SHOES&MORE’da yılın en renkli ve ışıltılı dönemine uygun seçenekler var.Gündüzden geceye eşlik eden ve sokak stilini tamamlayan maskulen botlar, konfordan ödün vermeden feminen bir görünüm sunan miniden midiye çizmeler, renkli deriler, zincir  ve zımba detaylarla bir arada sunulan sezon favorisi animal print çantalar ve kemerler kış koleksiyonunda dikkat çekiyor.Bu sezon çantalarda ve çizmelerde en çok gördüğümüz piton derisi desen. Makosenlerde ise kaz ayağı ve rugan zarif bir şekilde bir araya geliyor. Militer tarzdaki botlar ise dizlere kadar yükseliyor.Zahmetsiz şıklık sunan zamansız kovboy modeller bu sezon da bohem stilleri tamamlıyor. Işıltılı gece hayatı ve kutlama döneminin vazgeçilmezi stilettolar ise kendinden desenli deriler ve animal print ile gardıroplarda yerini alıyor.Çantalarda olduğu gibi kemerlerde de yılanın her rengi, rugan ve renkli derilerin buluştuğu modeller var. Bijuteri seçeneklerinde parlak sarı ve bronz yılbaşına yaklaşırken ekstra “ışıltı” getirirken, inci ve deri detaylar hem ayrı ayrı hem de bir arada kullanılarak ön plana çıkıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X