Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kit Harington Rehabilitasyon Merkezinde

Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington, şu sıralar kendisiyle ilgileniyor.

Kit Harington Rehabilitasyon Merkezinde Kit Harington Rehabilitasyon Merkezinde Pinterest


 

Fenomen dizi Game of Thrones’da Jon Snow karakterine hayat veren 32 yaşındaki aktör Kit Harington, rehabilitasyon merkezinde tedaviye başladı.
Oyuncunun menajeri sekiz yıldır süren dizi dolayısıyla hissettiği sorumlulukların ve şöhretin onu yorduğunu, bu süreçte aktörün alkol kullanımını arttırdığını ve dolayısıyla kendisini iyi hissetmediğini belirtiyor.
Oyuncunun merkezde ne kadar tedavi göreceği bilinmiyor.
Connecticut’da oldukça lüks bir merkezde tedavi gören aktör aynı zamanda negatif duygularla baş etmeyi öğrenmek için terapi de alıyor.
Geçtiğimiz gün internet ortamında hızla yayılmaya başlayan Game of Thrones dizisinin son okuma provası aktörün karakterine ne kadar derinden bağlı olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X