Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kith & Kin by Serra Kefeli

Tasarımcı Serra Kefeli, yeni koleksiyonunu anlatıyor.

Kith & Kin by Serra Kefeli Kith & Kin by Serra Kefeli  Pinterest


 

Serra Kefeli, Mirror Stage koleksiyonunu: “Bir varlığın oluşumunu ve kişisel gelişim sürecini kendi yaşadığım ve deneyimlediğim ayrışmayla tekrar tanımladım.  Bu artık tasarımcı olarak kendi varlığımı anlama ve ayrışma sürecimin tasarımlarıdır. Çiçek desenleri içime, çocukluğuma, gençliğime ve şimdiki yaşamıma dokunur. Bu desenlerin aynadaki yansıması ise koleksiyonu tanımlıyor,” diye özetliyor.
 Koleksiyonda mutluluk hissi uyandıran sıcak renklerden, vintage kesimlerin yoğun olduğu siyah ve gri tonlara, mavi ve turuncunun uyumunu gördüğümüz içsel gelişimin sembolü çiçek desenlerinden kırmızı, sarı, yeşil ve siyahın hakim olduğu parçalara kadar dört farklı renk grubu karşımıza çıkıyor.
 Serra Kefeli hakkında:
Tasarımcı Serra Kefeli 1984 yılında İzmir’de doğdu. 2005 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Domus Akademi’de kadın giyim üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2007 yılında ise Istituto Europeo di Design’da Moda İletişimi & Styling Araştırma Programı’nı bitirdi. Bir süre styling alanında çalıştıktan sonra 2009 yılında Kith&Kin markasını kurdu. Koleksiyonlarını Who’s Next fuarında tanıtma imkanı bulan Serra Kefeli, çeşitli tiyatro oyunları için de kostüm tasarladı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X