Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kith & Kin Güçlü Kadınlara Özel Koleksiyonla 10. Yılını Kutluyor

Kith & Kin, yeni sezonunda kadının toplumsal yaşamdaki önemini tekrar hatırlatıyor.

Kith & Kin Güçlü Kadınlara Özel Koleksiyonla 10. Yılını Kutluyor Kith & Kin Güçlü Kadınlara Özel Koleksiyonla 10. Yılını Kutluyor Pinterest


 

Gri, tek düze rutinlere inat; girdiği ortamı renklendiren, can katan kadın Kith & Kin koleksiyonunda iki ayrı print ile ışık saçıyor.
 

Mavi, pembe, siyahla bezenen büyük çiçekli print ve sarı, yeşil, turuncu, siyah ile bezenen minik çiçekli yapraklı print, tasarımcının iç dünyasını yansıttığı gibi aynı zamanda kadına dair umudu da yeşertmeye işaret ediyor.
Kith&Kin SS 2020 koleksiyonunda likralı viskon, koton, şifon, likralı koton saten, ipek krep, ipek saten tercih edilmiş.
Koleksiyonun kreatif direktörlüğü Burak Tuncel, Fotoğraf yönetimini Ozan Kıymaç, Prodüksiyon yönetimini Tolga Özgal, Styling Rabia Yaman, Koreografi, İlke Kılıç olurken, Makyaj  Kryolan ve saçlar Loreal‘e ait.
 

Stüdyo sunumundaki ayakkabılar ise renk ve stil olarak Kith & Kin koleksiyonunu tamamlayan Makiela Design imzası taşıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X