Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Koçak Gold Yoluna Koçak Olarak Devam Ediyor

Yeni iletişim kampanyasıyla “Koçak Seninle Güzel” diyor.

Koçak Gold Yoluna Koçak Olarak Devam Ediyor Koçak Gold Yoluna Koçak Olarak Devam Ediyor Pinterest


 

Koçak Gold’un Anadolu topraklarında başlayan hikayesi, 62 yıldır zenginleşerek devam ediyor.

“Mücevher” dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan “Koçak Gold” bundan sonra “Koçak” ismiyle yoluna devam etme kararı aldı.
 
Yaklaşık iki yıldır süren detaylı araştırmalar ve çalışmalar neticesinde Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen markalarından biri olma hedefiyle yola çıkan Koçak markası yeni yüzüyle ve iletişim stratejisiyle tüketicilerin karşısına çıktı.
 
Marka adı, logo ve tüm kurum kimliği yenilenerek başlayan değişime “Koçak Seninle Güzel” reklam kampanyasıyla devam edildi.
 
Yeni reklam kampanyasının filmleri, bu kategoride dünyanın en başarılı yönetmenlerinden biri olan ünlü Fransız yönetmen Bruno Aveillan tarafından çekildi. Türkiye coğrafyasının birbirinden güzel ve etkileyici yerlerinde çekilen filmin müziği ise herkesin çok yakından bildiği “Her Şey Seninle Güzel”. Filmin müziğini ise Türkiye’nin en güçlü seslerinden Serenad Bağcan seslendirdi. Kampanyanın televizyon, sinema, basın ve dijital mecralarda yayını devam ediyor.
 
Koçak, yeni konumlandırması ve “Koçak Seninle Güzel” kampanyasıyla uzun soluklu ve ileriye dönük bir iletişimin ilk adımını attı. Koçak markasının yeni iletişim stratejisine göre yatırımları önümüzdeki yıllarda da büyüyerek devam edecek.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X