Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Koltuk Altı Epilasyonu Hakkında Bilmeniz Gereken Beş Şey

Koltuk altı epilasyonundan kesin sonuç alınır mı? Koltuk altı epilasyonu ne kadar sürer? Koltuk altı epilasyonu ne kadar etkilidir?

Koltuk Altı Epilasyonu Hakkında Bilmeniz Gereken Beş Şey Koltuk Altı Epilasyonu Hakkında Bilmeniz Gereken Beş Şey  Pinterest


 

Lazer epilasyon artık çok yaygınlaşsa ve bir sürü farklı makine ile yapılsa da akıllarda hala bazı soru işaretleri var. Kıl köklerine atış yapan bu uygulama istenmeyen tüylerinizden neredeyse tamamen kurtulmanızı vadediyor. Bölgesel uygulama yaptırabileceğiniz gibi tüm vücudunuza da gerekli koşullar sağlandığında uygulama yaptırabilirsiniz. Farklı makineler farklı atımlarla farklı yoğunluklarda uygulama yapıyor, bu noktada makine seçerken dikkate almanız gerekenler; kıl yoğunluğunuz, kıl sertliğiniz ve kıl renginiz.
Lazer süresi boyunca jilet kullanmanız, güneşle direkt temastan kaçınmanız ve cildinizi mümkün olduğu kadar nemli tutmanız gerekiyor.
 
Koltuk Altı Epilasyonu Kesin Sonuç Verir Mi?
Hormonsal bir dengesizliğiniz olmadığı takdirde altı – sekiz seans arası uygulamayla koltuk altı lazer deneyiminden oldukça iyi sonuçlar almanız mümkün.
 
Lazer Epilasyon Acıtıyor Mu?
Bizce evet! Elbette bu konu oldukça kişisel. Acı eşiğinize bağlı olarak tepki verdiğiniz için size göre can yakan bir uygulama sayılabilirken başka bir arkadaşınızdan, “Abartıyorsun!” tepkisini alabilirsiniz. Farklı makinelerin farklı atımları olduğu için bu noktada uygulama yaptırdığınız makine de oldukça önemli.
Seansların kısa sürmesine rağmen, hiçbir şey hissetmeyeceksiniz demek mümkün değil.
 
Lazer Epilasyona Gidiyorum, Sonuçlarını Ne Zaman Görmeye Başlarım?
Bu konu kişiden kişiye değişse de ortalama üçüncü seanstan sonra kıllarınızda seyrekleşme ve dökülme görmeniz mümkün. Üçüncü seansın ardından kıllarınızın uzama aralığı git gide uzayacak.
 
Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürüyor?
Özellikle koltuk altı lazer epilasyon uygulaması en az altı – sekiz seans düzenli olarak yaptırılmalı. Seanslar maksimum on dakika sürüyor.
 
Lazer Epilasyon Yaptırmaya Değer Mi?
Bu tam olarak kişisel beklentinizin ve epilasyona bakış açınızın nasıl olduğuyla alakalı bir konu. Bize sorarsanız, konforlu bir uygulama.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X