Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Koltuk Altı Kararmasını Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant ile Engelleyin

Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant, 14 gün düzenli kullanımda koltuk altı kararmalarının gözler görülür şekilde giderilmesine yardımcı oluyor.

Koltuk Altı Kararmasını Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant ile Engelleyin Koltuk Altı Kararmasını Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant ile Engelleyin Pinterest


 

Dünyada her 10 kadından 4’ü koltuk altı kararması nedeniyle özgüven sorunu yaşıyor. Bu sorunu aşmak için çeşitli yöntemler deneyen ama aradığı çözümü bulamayan kadınlara bir cevabımız var, artık #AramayaSon! Çünkü Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant, 14 gün düzenli kullanımda koltuk altı kararmalarının gözler görülür şekilde giderilmesine yardımcı oluyor
Epilasyon, ağda, cımbız ve jilet kullanımının neden olduğu tahriş ve özellikle hamilelik döneminde yaşanan hormonal değişiklikler sonucu koltuk altında oluşan ton farklılıkları, kadınların başlıca cilt problemleri arasında yer alıyor. Öyle ki dünyada her 10 kadından 4’ü koltuk altı kararması nedeniyle özgüven sorunu yaşıyor. Koltuk altı kararmasını aşmak için kadınlar pek çok yöntem deneseler de onları mutlu edecek bir çözüm bulduklarını söylemek zor. Dove, kadınların yaşadıkları koltuk altı kararmasına etkin bir bakım olarak Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant’ı tüketiciler ile buluşturuyor.

Nisan ayı itibariyle Dove antiperspirant deodorant portföyüne eklenen Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant, 14 gün düzenli kullanımla koltuk altı kararmalarının ve koltuk altında oluşan ton farklılıklarının gözle görülür biçimde giderilmesine yardımcı oluyor. Bu yeni deodorantı ile Dove, koltuk altı kararması problemi yaşayan kadınlara #AramayaSon derken, koltuk altı kararmasını deneyimleyen kadınlar ise Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant ile  #AradığımıBuldum diyor.

Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant, koltuk altı için üstün bir cilt bakımı sunuyor. Sadece koltuk altı kararmalarının giderilmesine yardımcı olmakla kalmıyor, içeriğindeki ¼ nemlendirici krem ile cilde bakım yaparken, kalendula özünün besleyici etkisiyle cildi tazeliyor ve canlandırıyor. Dove Even Tone ayrıca, antiperspirant özelliği ile 48 saat boyunca ter ve kötü kokulara karşı da koruma sağlıyor.  

Dove Even Tone Antiperspirant Deodorant’ın özellikleri bu kadarla da sınırlı değil. Üstün bir cilt bakımı sunan, terlemeye ve kötü kokulara karşı 48 saat boyunca koruma sağlayan ve koltuk altında oluşan ton farklılıklarının etkin bir şekilde giderilmesine yardımcı olan Dove’un bu yeni antiperspirant deodorantı alkol, paraben ve sülfat içermiyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X