Koton x Şahika Ercümen “Suya Saygı” Koleksiyonu Özel Bir Davetle Tanıtıldı

Koton x Şahika Ercümen “Suya Saygı” Koleksiyonu Özel Bir Davetle Tanıtıldı Koton x Şahika Ercümen “Suya Saygı” Koleksiyonu Özel Bir Davetle Tanıtıldı Pinterest


 

Koton Suya Saygı projesinin ikinci koleksiyonuna ilişkin lansman, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğinde ve Koton CEO’su Bülent Sabuncu, Dünya Serbest Dalış Rekortmeni, Milli Sporcu ve UNDP Türkiye’nin Sudaki Yaşam Savunucusu Şahika Ercümen’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Davete Ayşegül Dinçkök, Ayşe Brav, Deren Talu, Dilara Koçak, Dilek Hanif, Ece Vahapoğlu, Feryal Gülman, İdil Fırat, Melis Ağazat, Melodi Türkmen, Mert Vidinli, Merve Oflaz, Nefise Karatay, Sinan Öncel, Zeynep Soylu gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Sürdürülebilirlik anlayışıyla dünyanın geleceğine değer katmaya devam eden Koton, sonbahar kış Şahika Ercümen Suya Saygı koleksiyonunu özel bir davet ile tanıttı. Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Şahika Ercümen ev sahipliğindeki etkinlikte suyun dünyamız için hayati önemine dikkat çekilirken, buzullardan ilham alınan koleksiyon yoğun ilgi gördü. 

 

Koton x Şahika Ercümen Suya Saygı koleksiyon özel davetinde cemiyet dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Yakın dostlarının yanı sıra iş, moda ve cemiyet dünyasıyla da bir araya gelen Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Şahika Ercümen, konuklarıyla yakından ilgilendi. Davetliler, Şahika Ercümen’in koleksiyonunu yakından inceleyerek değişen iklim koşulları üzerine konuştular.  

www.koton.com
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X