Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kral Mahsun: Berkay Ateş

Çukur’un Mahsun’u Berkay Ateş’le oyuncunun sportif tarzından ödün vermeyen ve sokak stilinden ilham alan bir çekim gerçekleştirdik. Kasım sayısında.

Kral Mahsun: Berkay Ateş Kral Mahsun: Berkay Ateş Pinterest

 

 

Yine kötü(msü) bir karakteri canlandırıyorsun. Deri bir bileklik takıyorsun, elinde zar yuvarlıyorsun, senin fikrin miydi bu detaylar? Bahseder misin bize Mahsun’dan?
Evet, benim önerimdi; agresif bir tip Mahsun, çabuk parlıyor. Karakteri yaratırken elinde bir şeyi çevirmesi, oradaki Kara Kuzu işareti, onun stresini yansıtır diye düşündüm. Mahsun’un benim için en ilgi çeken tarafı kimsesiz olması. Kimsesiz olan bir insan hayatta kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir insandır. Sonuçta bir ebeveyn bizlerin hayatında her türlü karakteri, kişiliği belirliyor ve bu anlamda Mahsun’un kimsesinin olmaması, sokakta var olması, hapse girip, çıkması... Kara Kuzular diye tabir edilen bizim ekibin bir araya gelmesinin sebebi de kimsesiz çocuklar olmaları. Bu durum benim çok ilgimi çekti. Kimsesiz insanlar bir araya geldikleri zaman bu toplumda nasıl var oluyorlar, nasıl acı çekiyorlar? İkinci bölümde bebeği geri verdiğinde anneye, “Çocuğu hiçbir zaman, sakın yalnız bırakma,” diyor mesela. Seyirci ölüme götüreceğini zannederken o vicdan azabı çekiyor ve çocuğu annesine teslim ediyor.

Röportajın tamamı InStyle Kasım sayısında!

Styling: Seray Denk
Fotoğraf: Burcum Baygut
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç & Makyaj: Yiğittan Demiralp
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X