Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kraliçe Elizabeth Sussexler’in Kararıyla Hayal Kırıklığına Uğradı

Harry ve Meghan’ın dün Kraliyet kariyerlerinde patlattığı nükleer bombaya Kraliçe’den gelen ilk tepki “Hayal kırıklığına uğradık,” oldu.

Kraliçe Elizabeth Sussexler’in Kararıyla Hayal Kırıklığına Uğradı Kraliçe Elizabeth Sussexler’in Kararıyla Hayal Kırıklığına Uğradı  Pinterest


 

Sussexlerin bu önemli kararı Kraliçe Elizabeth, Prens Charles ve Prens William’ın bilgisi dahilinde olmadan aldığı ve Kraliyet Ailesi’nin gelişmeleri televizyondan takip ettiği saraya yakın kaynaklar tarafından bildirildi. Buckingham Sarayı’ndan gelen açıklamada, “Konunun henüz çok başındayız, Sussex Dük ve Düşesi’nin farklı bir bakış açısıyla yaklaştıklarını anlıyoruz ancak bu konular oldukça hassas ve karmaşık olduğu için ortak bir fikirde buluşmamız zaman alacak,” dendi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X